Koloneli

Sezoni 2 – Episodi 3

[video_lightbox_youtube video_id=”0glqBjvku84″ width=”640″ height=”480″ anchor=”https://koloneli.com/wp-content/uploads/2019/04/Watch-the-Trailer-button.png”]

_______________________________________________________________________
Garou sulmon heroin Mjeshtrin Tank-Top dhe ndjekësit e tij bashkë me Mumen Riderin. Garou vazhdon gjuetinë e tij të heronjve. Saitama blen një paruke për të hyrë në kampionatin e arteve marciale pas një kontakti të shkurtër me Garoun.
_______________________________________________________________________

Add comment

REKLAMA


REKLAMA


Most popular

Most discussed